Elens Optik, Türkiye’de 2019 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. 2020 yılında ise butik olarak sadece Kozyatağı şubesinde hizmet vermektedir. Elens Optik Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti çalışmalarını profesyonel kadrosu ve uluslararası iş ortaklıkları ile yürütmektedir. Ayrıca Gözlük ve Optik’e dair üst düzey markaları, yüksek kalite standartlarıyla en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır.


Elens Optik Kozyatağı şubesinde, sadece yetişkinler için değil ihtiyaç doğrultusunda hemen her yaş grubuna dair optik çözümleri en yüksek müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır.


Elens Optik; dünya markası gözlük, çerçeve ve optiklere dair Türkiye Distribütörleri ile kurmuş olduğu ticari iş birlikleri ile size en yüksek hizmet kalitesini ve en güvenilir ürün gamını en uygun fiyat ve en hızlı servis hizmeti ile sunmaya devam edecektir.


Vizyonumuz doğrultusunda amacımız, Optik ve bakım ürünlerinde; kaliteli, doğru ve güvenilir konsepti ile Türkiye Optik pazarında en çok tercih edilen optik mağaza olmaktır.


Misyonumuz; Optik Mağazalarından alışveriş yapan müşterilerinin maliyetlerini ve risklerini azaltıp, en hızlı servis hizmet avantajı sağlayan tercih nedeni olmaktır.


Elens Optik, Optik ve Bakım ürünlerine dair kalite standartlarını yükselterek, müşterilerine her zaman en İnovatif ürün ve hizmeti sağlayacaktır.